meisterplaatimine korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused.

Sellel lehel leiate vastused esitatud küsimustele seoses plaatimise ja muude meie poolt teostatavate tööde kohta.Miks me plaadime Viimsis?
Plaadime Viimsis kuna soovime olla sihtkliendile võimalikult lähedal et oleks võimalik teha kiiresti hinnapakkumine ja ka plaatimine mõistliku hinnaga.

Miks valida just meie plaatijaid?
Meie plaatijad on oma tehtud töödega juba eelnevalt tõestanud enda plaatimise oskuseid ja on omal alal kompetentsed.

Miks tunduvad plaatimise hinnad kõrged?
Plaatimise hinnad tunduvad kõrged selle pärast et plaatimise töö puhul võtab aega eelkõige plaatide lõikamine ja mida väiksemate ruumidega tegu on seda rohkem lõikusi tuleb. Üldjuhul ühe väikse 2mx2m h=2,4m vannitoa puhul tuleb plaatide lõikamist ca 30 jm mis väikse/keskmise 200mmx200mm suurusega plaatide puhul tähendab et tuleb lõigata ca 150 plaati +-2 millimeetri täpsusega õigesse mõõtu.
Plaatimise juurde kuulub ka aukude freesimisi mida on ühes keskmises vannitoas ca 10 tk mis on erineva mööduga ja nad tuleb ka freesida +- 2 millimeetri täpsusega ja kõvematesse plaatidesse freesides on spetsiaalsete augufreeside enda hinnad kõrged. Näiteks ühe 60 mm suuruse augufreesi hind on ca 40-50 € ja augufreeside komplekti peab kuuluma erinevate suuruste ja mõõtudega freese.Kontakt: Allar Põldma +372 58 528 717