meisterplaatimine korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused.

Sellel lehel leiate vastused esitatud küsimustele seoses plaatimise ja muude meie poolt teostatavate tööde kohta.MILLIST PLAATI TAVALISELT TELLIJAD EELISTAVAD?
Kaks enimlevinud valikut on mis meie teenuse tellijad on kasutatud on 300x600mm või 600x600mm plaadid. Loomulikult ei saa mainimata jätta et tellijatele meeldivad ka 600x1200 plaadid kuna nendega jääb vähem vuuke ja seega on lõpus lihtsam hoodada antud pinda ja ilusam ka aga eks ilu on ikkagi vaataja silmades!


KUST MA SAAKSIN HEAD INFOT MILLIST PLAATI VALIDA?
https://plaadimaailm.ee/kuidas-osta
NÄITEKS
REKTIFITSEERITUD JA KALIBREERITUD PLAADID:
Rektiftseeritud plaatide servad lihvitakse peale tootmist täisnurkseks e. 90° nurga (täisnurga) all. Plaadid on mõõtu lõigatud ja seetõttu saab neid paigaldada väikese vuugivahega, kuid ka aluspind peab olema sel juhul ideaalne.
Need on meie kogemusel küll ühed klientide ja ka paigaldaja lemmikud mida plaatimisel eelistakse praegu.MILLINE ON MEIE TAVAPÄRANE KLIENT?
Meil on tegemist lahedate sõbralike eraklientidega, kellel on ootused ,et nende uus kodu saab ilusa ,särava ning kauakestva plaadistuse,nii vannituppa kui ka mujale.
Nad hindavad tööde täpsust ja kokkulepetest kinni pidamist.


MIKS JUST MEIE PLAATIJAD?
Meie team`i kaasatakse ainult need plaatijaid kellele see töö ka päriselt meeldib ning ei tee seda ainult raha pärast!
Plaatijad on rahulikud ja tasakaalukad ning kannatliku meelega.


MILLEST KUJUNEVAD PLAATIMISE HINNAD? KAS KÕHUTUNDEST:)
Ei kohe kindlasti mitte!
Koosneb keerukusest,ajakulust,lõikamistest,tehtava töö mahust,objekti asukohast jne erinevaid asjaolusi arvestades.Eks ikka ka kogemus antud valdkonnas annab teada kaua võiks mingi asi aega võtta ja sellega tuleks arvestada
Meil ei ole kunagi näo järgi arvestamist ja hinnad on ikka m2 põhised olnud ning kliendil on selge ülevaade mille eest tuleb tasuda aga täpsemalt siis kui hinnapakkumine on käes.


KAS HINNAPAKKUMISE KÜSIMINE ON TASULINE?
Ei hinnapakkumise küsimine ei ole tasuline aga arvestada tuleks ikkagi sellega et hinnapakkumise koostamine on ajaliselt aeganõudev protsess vaja ka objekt üle vaadata ja kui kindlat huvi teenust tellida pole siis niisama ajaviiteks pole vaja seda teha.


Saada Päring
Kontakt: Allar Põldma +372 58 528 717